Články

Black Friday 2016 - slevy na hosting

Black Friday 2016 je tady! Přehled slev na hosting a domény

Black Friday se netýká pouze obchodů a e-shopů. Výrazné slevy na nákup hostingů a domén nabízí i poskytovatelé hostingových služeb. Letos tento den připadl na pátek 25. listopadu. Na co se můžete u jednotlivých poskytovatelů těšit?

Wedos

Wedos nabízí řadu kupónů pro nákup hostingů, domén i VPS s SSD disky s až 99% slevou. Jejich přehled najdete na jejich stránkách zde. Ale pozor, kupóny mají omezený počet použití a platí pouze pro ty nejrychlejší! Kupóny jsou platné od 25.11.2016 (00:00) do 27.11.2016 (23:59).

Hosting od Wedosu patří mezi jedny z nejoblíbenějších a to díky skvělému poměru cena/výkon. Za příjemných 25 Kč /měsíc bez DPH (30,25 Kč s DPH) můžete mít profesionální hosting na kterém můžete provozovat prakticky jakýkoliv web. Navíc díky páteční slevě vás bude stát ještě méně. Bez problémů zvládá i weby postavené na WordPressu, Joomle, Drupalu a dalších redakčních systémech.

Více o hostingu Wedos

Black Friday slevové kupóny

ONEbit

U ONEbitu můžete během „Černého pátku“ získat jakýkoliv tarif s 30% slevou. Stačí při nákupu použít kód „BF-2016“, který vyplníte během objednávky. Platí pouze do páteční půlnoci!

ONEbit nabízí hned několik hostingových tarifů. Tím nejzákladnějším je „Start“ za cenu pouhých 23 Kč /měsíc bez DPH (27,83 Kč s DPH), který představuje ideální hosting do začátků. Bez problémů zvládá i provoz redakčních systémů jako je WordPress, Joomla a další. Dalšími tarify, které si můžete pořídit jsou „Home“, „Business“ a „Premium“.

Více o hostingu ONEbit

SvetHostingu.cz

Dalším poskytovatelem který se zapojil do Black Friday je společnost SvětHostingu.cz. Ta nabízí slevu až 77 % jak na webhosting, tak i na multihosting. Stačí při objednávce použít kód „BLACK FRIDAY 2016„, který je platný až do nedělního večera (27.11.).

Můžete si tak pořídit např. Webhosting Basic pro jednu doménu, nebo multihosting MULTI 100 pro neomezený počet domén.

Více o webhostingu SH.cz

Více o multihostingu SH.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *