Best Hosting Bez limitu

V případě, že potřebujete hosting pro své webové stránky nebo svůj internetový nápad a nemáte náladu kolem toho cokoliv řešit, určitě vás tarif Bez limitu od společnosti Best-hosting osloví. Proč se ohlížet přes rameno, kolik potřebujete databází nebo zda vám bude stačit 10 MB nebo 5 GB? S tarifem bez limitu nebudete již muset žádné z těchto položek nikdy řešit a vše vám poběží s vysokou garancí spokojenosti.

19 Kč /měsíc bez DPH

(23 Kč s DPH)

Detaily:

V ceně tarifní hostingové služby máte k dispozici neomezený webový prostor společně s jednou doménou. Poskytovatel Best-hosting se vyznačuje především garantovanou dostupností a optimalizací pro vysoký výkon.

Vaše data jsou navíc v tomto hostingu chráněna 30 denní zpětnou zálohou, které si lze za menší poplatek kdykoliv obnovit. Hostingová služba je vhodná pro všechny klienty hledající profesionální řešení webhostingu na vysoké úrovni.

S tarifem Bez limitu získáte neomezený prostor pro vaše webové stránky společně s neomezeným přenosem dat. K tomu navíc náleží i neomezený počet e-mailových schránek a až 10 MySQL databází.

Tento moderně pojatý tarif nabízí i instalaci Open-Source aplikací jako jsou například velice populární redakční systémy WordPress, Joomla, Drupal, ale i redakční systémy osCommerce, Quick.Cart nebo Magento.

Objednání služeb u společnosti je velmi jednoduché a vše se dá vyřešit během několika málo minut jednoduchou cestou z domácího prostředí. Pracovníci Best-hostingu vám samozřejmě s nákupem nebo převodem webhostingové služby rádi poradí.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP + MySQL
Databáze Neomezeně
Diskový prostor Neomezeně
Prostor pro databáze Neomezeně
Max. velikost databáze Neomezeně
Prostor pro e-maily 1GB
Množství domén 1
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací Ano
Cron Ano (1)
Technická podpora
Garantovaná dostupnost 99.9%

Cena

19 Kč /měsíc bez DPH

(23 Kč s DPH)