Doporučujeme

Český hosting

Komplexní balíček, jehož součástí je až 10 GB diskového prostoru pro web + další prostor na emaily (10 GB) a databáze (5 GB), každodenní zálohování, profesionální technická podpora a možnost hostování neomezeného množství domén s pomocí aliasů.

83,33 Kč /měsíc bez DPH

(100,83 Kč s DPH)

Detaily:

Společnost Český hosting nerozděluje své webhostingové služby do jednotlivých balíčků, jako je tomu často zvykem u konkurence, ale místo toho nabízí vše v jednom programu. Tento univerzální balíček tak nabízí komplexní hosting se všemi službami a vynikajícím výkonem.

Pro webové stránky je k dispozici 10 GB prostoru. Dalších 5 GB získáte pro pro databáze a 10 GB pro emaily. Prostor je možné v případě potřeby individuálně navýšit. S pomocí aliasů můžete na hostingu provozovat neomezené množství domén. Omezeni nebudete ani počtem e-mailových schránek. Těch můžete mít tolik, kolik jen budete potřebovat.

Český hosting je hodnocený jako jeden z nejbezpečnějších hostingů, čemuž napomáhá profesionální zabezpečení a denní zálohování na oddělená disková pole. I proto se může pyšnit 99,95% dostupností služeb a také prvním místem v Křišťálové lupě 2016 za webhosting roku a prvním místem v soutěži TOP HOSTINGY 2009 v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL.

Ve svém portfoliu má také velké významné klienty, pro které zajišťuje hostování webových prezentací. Mezi ně patří např. společnost s kuchyňskými spotřebiči Beko ČR, prodejce brýlí Grand Optical, Jan Kraus nebo knihovna Václava Havla.

Pokud byste si nebyli volbou jisti, nabízí Český hosting možnost si webhosting zdarma vyzkoušet na dobu 14 dní. A nejen to. Pokud náhodou nebudete se službami spokojeni, je zde i 30 denní garance vrácení peněz.

Samozřejmostí je i profesionální technická podpora v případě jakýchkoliv problémů.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 10 GB
Prostor pro databáze 5 GB
Max. velikost databáze 1 GB
Prostor pro e-maily 10 GB
Množství domén 1 + aliasy
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací Ano (WordPress, Joomla, Prestashop, ...)
Cron Ano
Technická podpora Prac. dny 8 - 23 hod.
Garantovaná dostupnost 99,95 %

Cena

83,33 Kč /měsíc bez DPH

(100,83 Kč s DPH)