eBola Advanced

Hosting eBola Advanced oceníte při větším množstvím webů. Těch totiž můžete mít až 15. Díky skvělým technickým parametrům nejsou problémem ani weby běžící na Open Source redakčních systémech (WordPress, Drupal, Joomla či Prestashop).

99 Kč /měsíc bez DPH

(119,79 Kč s DPH)

Detaily:

Pokročilejší a zároveň nejoblíbenější hosting od eBoly na který můžete umístit webové prezentace až pro 15 domén. Ty mohou zabírat až 30 GB diskového prostoru. Pro databáze jsou vyhrazeny 2 GB prostoru.

Díky skvělým technickým parametrům není problémem ani provoz webů na redakčních systémech typu WordPress, Drupal, Joomla či dokonce e-shopový systém Prestashop. Aplikace dokážete snadno nainstalovat i bez odborných znalostí a to s pomocí předpřipraveného instalátoru aplikací.

Příjemným bonusem, se kterým se často u jiných poskytovatelů nesetkáte, jsou přehledné grafické statistiky o návštěvnících na vašem webu. Snadno tak zjistíte kolik lidí navštěvuje vaše stránky, v kterých hodinách a spoustu dalšího.

Myšleno je samozřejmě i na bezpečí vašeho webu a vašich dat. Proto jsou data denně zálohována  a uchovávána až po dobu sedmi dnů. V případě potřeby můžete data kdykoliv ze zálohy obnovit a to zcela zdarma.

Pokud nebudete se službami náhodou spokojení, máte 14 dní nárok na vrácení peněz, aniž byste museli uvádět jakýkoliv důvod.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 30 GB
Prostor pro databáze 2 GB
Max. velikost databáze 100 MB
Prostor pro e-maily 10 GB
Množství domén 15
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací Ano
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99,99 %

Cena

99 Kč /měsíc bez DPH

(119,79 Kč s DPH)