eBola Basic

Základní hosting společnosti eBola v nejnižší konfiguraci. I přesto ale nabízí dostatečný výkon vhodný pro většinu webů a pro oblíbené redakční systémy, jako např. WordPress, Joomla nebo PrestaShop. Navíc umožňuje provoz až pěti domén.

39 Kč /měsíc bez DPH

(47,19 Kč s DPH)

Detaily:

Základní varianta hostingu od eBoly, využitelná až pro 5 domén. Přestože jde o základní program, bez problémů zvládne provoz webů běžících na oblíbených redakčních systémech jako např. WordPress nebo e-shopový PrestaShop. Instalaci těchto aplikací (a spousty dalších) zvládne dokonce i naprostý laik bez jakýchkoliv znalostí a to díky jednoduchému instalátoru. Stačí pár kliknutí a váš web bude na světě.

Webové stránky můžou zabírat až 10 GB prostoru. Redakční systém se samozřejmě neobejde bez databáze. Pro ně je vyhrazený celkem 1 GB místa s tím, že jejich max. počet může být až 20 a velikost jedné databáze max. 50 MB. Jakmile se váš projekt rozroste a přestanou vám tyto parametry stačit, není problém je kdykoliv navýšit a přejít třeba na některý z vyšších tarifů, např. eBola Advanced.

Abyste měli přehled o návštěvnosti na vašem webu, jsou k dispozici přehledné grafické statistiky, ze kterých kromě samotného počtu návštěv můžete vyčíst spoustu dalších informací.

Díky dennímu zálohování budou vaše webové stránky v bezpečí. K těmto zálohám máte navíc plný přístup. Svá data tak můžete kdykoliv obnovit a to bez jakýchkoli dalších poplatků. Pokud se dostanete do situace, kdy si s něčím nebudete vědět rady, není potřeba věšet hlavu. Po ruce je kvalitní zákaznická podpora, která na vaše dotazy odpoví během pár minut. Na vaší otázku tak dostanete odpověď takřka ještě dříve, než se stačíte vůbec zeptat 🙂

Pro případ, že by vám hosting nakonec nevyhovoval, je zde i 14 denní záruka vrácení peněz a to bez udání důvodu.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 10 GB
Prostor pro databáze 1 000 MB
Max. velikost databáze 50 MB
Prostor pro e-maily 10 GB
Množství domén 5
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací Ano
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99,99 %

Cena

39 Kč /měsíc bez DPH

(47,19 Kč s DPH)