ONEbit Business

Hosting Business je nejoblíbenějším a nejžádanějším hostingovým programem z nabídky ONEbit. Jde o tarif s nejlepším poměrem ceny a výkonu, který za velmi příjemnou cenu nabízí kapacitu 15 GB s možností flexibilního rozšíření bez přerušení provozu stránek a dalších dodatečných nákladů. Lze hostovat až 4 domény, pro které je zajištěn vysoký výkon.

99 Kč /měsíc bez DPH

(119,79 Kč s DPH)

Detaily:

Hosting ONEbit Business poskytuje diskový prostor o velikosti až 15 GB. Pokud by vám náhodou nestačil, není třeba mít obavy. Toto místo je flexibilní a bez jakýchkoliv dalších nákladů umí růst, společně s vašimi nároky na místo. Pro webové stránky je vyhrazeno úctyhodných 10 000 MB, opět flexibilních.

Není třeba se obávat ani velkého množství uložených e-mailů, místo o kapacitě 4 000 MB postačí na skutečně objemnou korespondenci i s obsáhlými přílohami. Uživatel si může podle potřeby nastavit neomezený počet e-mailových účtů. Minimální velikost jednoho e-mailového účtu je stanovena na 50 MB a maximální 1 000 MB.

Myšleno je i na bezpečnost dat. Obnovení ze zálohy je možné po dobu tří týdnů, zálohování probíhá automaticky nebo je možné ho provést i manuálně, běžné obnovení dat je navíc zdarma. K ochraně dat před viry a pokusům o prolomení či odcizení FTP hesla stojí v cestě program IPDefender, který je zárukou maximálního bezpečí. Uživatel má navíc přednostní přístup k zákaznické podpoře, provozované ve formě e-mailové komunikace i telefonní linky.

Nespornou výhodou je bezplatná možnost vyzkoušení tarifu Business po dobu dvou měsíců. V případě, že klientovi poskytované možnosti nebudou vyhovovat, má také možnost ukončení smlouvy a vrácení peněz i bez udání důvodu, zájem o Business hosting tedy není v době sjednávání závazný.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 15 GB
Prostor pro databáze 1 000 MB
Max. velikost databáze 200 MB
Prostor pro e-maily 4 000 MB
Množství domén 4
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano (Přednostní)
Garantovaná dostupnost 99,9 %

Cena

99 Kč /měsíc bez DPH

(119,79 Kč s DPH)