ONEbit Home

Tento hostingový program ONEbit Home umožňuje provozovat až dvě domény druhého řádu. Díky flexibilnímu diskovému prostoru 5 GB poskytuje dostatek místa i pro složitější a obsáhlé stránky, prezentace a aplikace. Samozřejmostí je i podpora oblíbených redakčních systémů jako WordPress, Drupal a další.

55 Kč /měsíc bez DPH

(66,55 Kč s DPH)

Detaily:

Balíček ONEbit HOME umožňuje nakonfigurovat a používat až dvě domény na 5 GB diskovém prostoru, z kterého je pro web vyhrazeno 3 500 MB. V případě rapidního navýšení obsahu lze díky flexibilitě bez dalších nákladů web plynule zvětšovat. Co se týká e-mailů, tak minimální velikost e-mailového účtu je 50 MB a množství e-mailových účtů a aliasů není nijak omezeno. Volitelná je i funkce upozornění (notifikace) na mobil formou SMS.

Uživatel navíc získá bezplatně certifikát SSL, podepsaný autoritou Let´s Encrypt, který bude vystaven přímo pro konkrétní doménu a prakticky všechny prohlížeče jej respektují. Přenášena data přes FTP jsou chráněna systémem FTP Locker, který zamezí jakémukoli nepovolenému přístupu.

K plynulému a bezproblémovému chodu stránek i celého systému patří také kvalitní zákaznická podpora, bez níž se občas neobejde téměř nikdo. Ta funguje prostřednictvím e-mailu i po telefonu. Zálohy jsou uchovávány po dobu 14 dnů, běžné obnovení dat je prováděno zdarma.

Velkou výhodou je možnost vyzkoušet si ONEbit HOME hosting zdarma po dobu dvou měsíců, bez jakéhokoli závazku a udělat si tak dobrou představu o funkčnosti a spolehlivosti systému.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 5 GB
Prostor pro databáze 500 MB
Max. velikost databáze 100 MB
Prostor pro e-maily 1 000 MB
Množství domén 2
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99,8 %

Cena

55 Kč /měsíc bez DPH

(66,55 Kč s DPH)