ONEbit Premium

Tarif Premium je nejvybavenějším programem z nabídky společnosti ONEbit hosting, který umožňuje provoz až 6 domén. Již disková kapacita 25 GB hovoří zcela jasně o tom, že se jedná o nabídku pro velké, graficky dokonale zpracované a velice obsáhlé webové stránky, pro které je k dispozici také odpovídající prémiový výkon.

150 Kč /měsíc bez DPH

(181,50 Kč s DPH)

Detaily:

Hosting ONEbit Premium je určen pro skutečně náročné zákazníky, kterým nabízí prémiový výkon až pro 6 domén. Celková velikost diskového prostoru činí 25 GB.  Tato velikost ale není konečná a nabízí flexibilní rozšíření bez dodatečných nákladů dle potřeby.

Veškerá data uživatele jsou pravidelně automaticky zálohována a zálohy lze pořídit i manuálně. Data jsou pro obnovení k dispozici po dobu 28 dnů a případné běžné obnovení nepodléhá žádnému poplatku, je prováděno zcela zdarma. Obsah na hostingu je navíc chráněn před škodlivými kódy službou WormScan.

Výhodou oproti levnějším tarifům ONEbit Start a Home je možnost přednostního využití služeb zákaznické podpory, která funguje na principu e-mailové komunikace i jako telefonní linka.

Hosting si lze vyzkoušet po dobu dvou měsíců zcela zdarma, což je určitě zajímavé pro ty, kteří si chtějí před definitivním rozhodnutím vyzkoušet a ověřit funkčnost a efektivitu stránek. Pro případ nespokojenosti je přítomná také garance vrácení peněz bez udání důvodu.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 25 GB
Prostor pro databáze 2 000 MB
Max. velikost databáze 300 MB
Prostor pro e-maily 6 000 MB
Množství domén 6
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano (Přednostní)
Garantovaná dostupnost 99,9 %

Cena

150 Kč /měsíc bez DPH

(181,50 Kč s DPH)