ONEbit Start

Startovací tarif od ONEbit s flexibilním 1 GB prostorem pro jednu doménu druhého řádu. Jeho konfigurace bez problému stačí i pro provoz stránek běžících na redakčních systémech, jako je WordPress, Drupal atd. Hosting je možné na dva měsíce vyzkoušet zdarma!

23 Kč /měsíc bez DPH

(27,83 Kč s DPH)

Detaily:

Základní startovací tarif od ONEbit, který bez problémů vyhovuje provozu většiny webových stránek i stránek běžících na OpenSource aplikacích, jako jsou třeba WordPress, Drupal atd. Flexibilní diskový prostor se základní kapacitou 1 GB nabídne dostatek místa pro všechna data. Tento flexibilní prostor může do budoucna dále růst s tím, jak poroste velikost vašeho webu a to bez dodatečných nákladů.

Na hostingu je možné hostovat jednu doménu druhého řádu a neomezeně subdomén. Pokud by vám to nestačilo, můžete si pořídit některý z vyšších tarifů (třeba oblíbený Business), které umožňují provoz více domén druhého řádu.

ONEbit dbá i na bezpečnost vašich dat a proto jsou data pravidelně zálohována a uchovávána po dobu až 7 dnů. Obnovení dat ze zálohy je ve většině případů také zdarma. Pro ještě větší bezpečí jsou data chráněna antivirovou ochranou.

Hosting si můžete po dobu dvou měsíců vyzkoušet zcela zdarma a zaplatit až v případě spokojenosti po uplynutí této zkušební doby. Nechybí ani garance vrácení peněz bez udání důvodu.

Za kvalitu služeb hovoří i množství ocenění a více než 25 000 spokojených zákazníků, mezi kterými jsou i společnosti jako třeba Kofola, Kooperativa, Oriflame, O2 a další.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 1 GB (flexibilní)
Prostor pro databáze 100 MB
Max. velikost databáze 50 MB
Prostor pro e-maily 200 MB
Množství domén 1
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99,8 %

Cena

23 Kč /měsíc bez DPH

(27,83 Kč s DPH)