Savana 100

Mezi klíčové vlastnosti hostingu SAVANA 100 patří velký sdílený výkon, neomezený prostor pro data a až 99,99% garance dostupnosti služeb. Díky tomu je vhodný prakticky pro jakýkoliv webový projekt. V případě problémů je po ruce 24/7 technická podpora.

25 Kč /měsíc bez DPH

(30,25 Kč s DPH)

Detaily:

Hosting Savana 100 vyniká velkým sdíleným výkonem díky výkonným serverům. Umožňuje hostovat jednu doménu, pro kterou je k dispozici neomezený diskový prostor (v základu 10 GB, na požádání je možné toto omezení zrušit). Pro neomezený počet e-mailových schránek je vyhrazený prostor 5 GB, z něhož jedna e-mailová schránka může mít max. 500 MB. Počet databází také není nijak omezen a jejich celková velikost může zabírat max. 1 GB.

Dbáno je i o bezpečnost dat a proto Savana zajišťuje jejich pravidelné zálohování pro případ havárie hardwaru a také zálohování el. energie a konektivity. V případě, že budete potřebovat s něčím pomoci, je možné využít technické podpory s 24h dostupností 7 dní v týdnu. Tu je možné kontaktovat přes telefon, email i online chat.

Při nákupu nemusíte mít obavy z toho, že vstupujete do neznáma. Díky garanci vrácení peněz můžete kdykoliv do 30 dní od nákupu požádat o jejich vrácení.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySql
Diskový prostor Neomezeně
Prostor pro databáze 1 GB
Max. velikost databáze -
Prostor pro e-maily 5 GB
Množství domén 1
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora 24/7
Garantovaná dostupnost 99,99%

Cena

25 Kč /měsíc bez DPH

(30,25 Kč s DPH)