Savana 200

Webhostingový tarif pro náročnější uživatele Savana 200 vyniká především obrovským sdíleným výkonem a prostorem pro všechny vaše data. Konfigurace tohoto tarifu splní očekávání všech současných požadavků na prostor, rychlost, bezpečnost a zároveň předesílá 99.9% spolehlivost a garanci dostupnosti všech nabízených služeb.

70 Kč /měsíc bez DPH

(85 Kč s DPH)

Detaily:

Savana 200 je tarifem pro moderního klienta nárokujícího si velký sdílený výkon, který je poskytován za pomocí výkonných serverů v moderním datacentru. Tarif umožňuje hostovat jednu doménu s neomezeným diskovým prostorem. Dle nabídky je v základní honoraci poskytováno 20 GB, tento limit lze na požádání zcela zrušit.

Hosting Savana 200 zajišťuje všem uživatelům jistotu bezproblémového chodu. Pro všechny případy a jakékoliv dotazy je k dispozici non stop 24/7 technická podpora. Právě díky těmto skutečnostem je Savana 200 vhodná pro libovolně náročný webový projekt. Prostorová kapacita pro neomezený počet emailů je 10 GB, přičemž maximální velikost jedné schránky nesmí překročit hranici 500 MB. Email samozřejmě disponuje všemi technologicky vyspělými funkcemi i ochranou.

S profesionální online administrací získáte přístup k pokročilým funkcím s nadstandardní dostupností v průběhu celého roku. Bezpečnost veškerých dat je zajištěna pravidelnou zálohou pro případ nečekané havárie hardwaru i zálohování el. energie a konektivity. V případě jakýchkoliv dotazů se lze s technickou podporou spojit skrze mail, telefon nebo online chat.

Nebojte se vyzkoušet moderní hosting 200. Pokud vám nebude v průběhu prvních 30 dnů od nákupu vyhovovat, budou vám vráceny veškeré finanční prostředky.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 20 GB
Prostor pro databáze 2 GB
Max. velikost databáze -
Prostor pro e-maily 10 GB
Množství domén 1
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora 24/7
Garantovaná dostupnost 99,99 %

Cena

70 Kč /měsíc bez DPH

(85 Kč s DPH)