SvetHostingu.cz Basic

Základní tarif Basic podporuje jednu nezávislou doménu druhého řádu. Nabízí dokonce 1,5GB prostoru a díky jeho konfiguraci umožňuje bez problému provoz stránek, které běží na redakčních systémech WordPress, Drupal, atd. Tento tarif vás bude stát jen 49 Kč měsíčně.

49 Kč /měsíc bez DPH

(59 Kč s DPH)

Detaily:

Tarif Basic je tím nejzákladnějším od společnosti SvětHostingu.cz, ale i přes to dokáže vyhovět provozí webů postavených na redakčních systémech. Disponuje 1,5GB místem pro web a 2GB místem pro e-maily. Tento tarif také bez problémů dokáže vést DNS záznamy a podporuje neomezený přenos dat.

Umožňuje provozovat jednu doménu druhého řádu a neomezený počet domén řádu třetího. Také vám dokáže zajistit provoz alias domén zdarma, které budou přesměrovány na hlavní doménu. To není ale vše. Přítomná je i možnost zaheslování přístupů, zakázání přístupů, statistika přístupů a neomezený počet e-mail schránek.

Za tak málo peněz měsíčně si také můžete naplno užívat antivirovou ochranu e-mailů, antispam pro příchozí e-mail zprávy, autoodpovídač pro příchozí e-maily nebo možnost přístupu přes WebMail.

Závěrem je dobré zdůraznit, že tarif Basic nabízí také zamykání FTP, které slouží pro vyšší bezpečnost, podporu OpenSource aplikací typu WordPress, Drupal a další, provoz webu s www. i bez www., zálohu jedenkrát týdně, historii záloh až sedm dní a technickou podporu.

No uznejte sami, že za 49Kč měsíčně se vám dostane opravdové kvality.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 1 500 MB
Prostor pro databáze 1 000MB
Max. velikost databáze 1 000MB
Prostor pro e-maily 2 000 MB
Množství domén 1
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99.98 %

Cena

49 Kč /měsíc bez DPH

(59 Kč s DPH)