SvetHostingu.cz Profi

Tarif Profi je nejvyšší třídou od firmy SvětHostingu.cz, který vám nabídne neomezený prostor pro web a možnost hostovat až 3 domény. Díky jeho konfiguraci je umožněn provoz stránek, které běží na redakčních systémech WordPress, Drupal, atd. Toto vše a ještě mnoho dalšího můžete mít už za 129 Kč měsíčně.

129 Kč /měsíc bez DPH

(155 Kč s DPH)

Detaily:

Jedná se o tarif nejvyšší třídy od firmy SvětHostingu.cz (střední střídou je tarif Standard a nižší třídou Basic), který bez jakýchkoliv problémů vyhovuje provozu většiny webových stránek spolu se stránkami, které běží na OpenSource aplikacích. Velikou výhodou tarifu Profi je neomezený prostor pro web, takže budete mít nekonečný dostatek místa pro všechna vaše data. Nemusíte se tedy strachovat, že by vám prostor nějak došel a vy byste nemohli už nic dělat.

Tarif Profi také nabízí možnost hostování až tří domén druhého řádu a neomezeně subdomén. Dalším plusem je, že tarif Profi se stará o všechna vaše data pravidelnou zálohou, která je prováděna jednou denně a slouží až na sedm dní. Pokud se stále o vaše data strachujete, tarif vás ujistí ještě antivirovou ochranou.

Mezi další výhody patří provoz webu s www. i bez www., zamykání FTP pro vyšší bezpečnost, možnost přístupu přes WebMail, autoodpovídač pro příchozí emailové zprávy, antispam pro příchozí emailové zprávy, neomezený počet emailových stránek, doménový koš nebo třeba statistika přístupů.

Hovoříme zde o opravdu kvalitních službách, za což mluví vše, co jsme již zmínili. Jedná se o tarif nejvyšší třídy, který můžete mít za 129 Kč měsíčně (bez DPH), a to se určitě vyplatí.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor Neomezeně
Prostor pro databáze 2 000MB
Max. velikost databáze 2 000MB
Prostor pro e-maily 15 000 MB
Množství domén 3
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99.98 %

Cena

129 Kč /měsíc bez DPH

(155 Kč s DPH)