SvetHostingu.cz Standard

Standard je tarifem, který podporuje až dvě nezávislé domény druhého řádu. Jednou z největších výhod tohoto tarifu je neomezený prostor pro web. Konfigurace je nastavená tak, aby bez jakýchkoliv problémů mohla řídit provoz stránek, které běží na redakčních systémech, jako je WordPress či Drupal. Tarif standard je k mání již za 79Kč na měsíc.

79 Kč /měsíc bez DPH

(95 Kč s DPH)

Detaily:

Tarif Standard je takovým průměrným tarifem nabízeným společností SvětHostingu.cz. (Nižší třídou je tarif Basic a vyšší zase tarif Profi.) Vyhovuje provozu webových stránek i stránek běžících na OpenSource aplikacích. 

Tarif Standard má neuvěřitelných 10 000 MB místa pro emaily. Může se také pyšnit až dvěma doménami druhého řádu a neomezeným množstvím subdomén. Standard zaujímá 1 500 MB místa pro DB, tj. obsazené místo všech databází. Výhodou je také neomezený prostor pro web, díky kterému budete mít dostatek místa pro všechna vaše data.

PHP memory limit, který bude nejvíce zajímat hlavně programátory, je u tohoto tarifu nastaven na 512 MB. Dále nabízí možnost statistiky přístupů, možnost zaheslování přístupů, neomezený počet emailových stránek, doménový koš, antivirovou ochranu emailů, antispam pro příchozí emailové zprávy a mnoho dalšího.

Měli bychom také vyzdvihnout výhody, jako je technická podpora, historie záloh na sedm dní, zálohování jedenkrát denně, provoz webu s www., nebo bez www., možnost přístupu přes WebMail, zamykání FTP pro vyšší bezpečnost a autoodpovídač pro příchozí emailové zprávy.

Tarif Standard s těmito výhodami se za 79 Kč měsíčně vyplatí zkrátka každému, kdo má rád kvalitu.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor Neomezeně
Prostor pro databáze 1 500 MB
Max. velikost databáze 1 500 MB
Prostor pro e-maily 10 000 MB
Množství domén 2
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99.98 %

Cena

79 Kč /měsíc bez DPH

(95 Kč s DPH)