Webhosting C4

Moderní služba v podobě Webhostingu C4 je určena pro náročnější uživatele, jednotlivce i podnikové struktury za cenu 1200 Kč. V této částce je zahrnuta i registrace domény na jeden rok s každoročním bezplatným prodlužováním v české, evropské i nadnárodní doménové koncovce.

100 Kč /měsíc bez DPH

(121 Kč s DPH)

Detaily:

Webhostng C4 nabízí obrovský 20GB prostor, který se každým rokem automaticky navyšuje o 2 GB. Uživatel tak získá pravidelnou možnost prostorového růstu se správou DNS a přehledným administračním systémem. Klient obdrží flexibilní oporu ve svém postupném růstu s ohledem na postup vlastního internetového projektu. Služba webhostingové nabídky je vhodná i pro majitele webových stránek s bezplatným redakčním systémem jako je WordPress, Joomla nebo Drupal, které jsou v aktuální době hodně vyhledávané a používané i společnostmi.

Webhostingová služba C4 se samozřejmě stará i o bezpečnost celého webového projektu skrze pravidelné zálohování, které se uchovává po dobu 7 dnů. V případě jakýchkoliv potíží lze využít obnovy dat ze zálohy. Navýšená bezpečnost je podpořena i kvalitní antivirovou ochranou a nepřetržitým monitoringem serverů. Samozřejmě nechybí ani technická podpora pro řešení všech obtíží.

Webhostingová služba se klientům odemyká ihned po odeslání přímé objednávky. Rozhodně se nemusíte obávat, že by vám služba nevyhovovala a vy jste za ní zbytečně utratili své peníze. Všechny objednané služby v rámci nabídky poskytovatele jsou během dvou měsíců zcela zdarma. Platbu lze provést až po vyzkoušení. Poskytovatel nabízí garanci vrácení peněz bez udání důvodu.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor 20 GB
Prostor pro databáze 20 GB
Max. velikost databáze 20 GB
Prostor pro e-maily 20 GB
Množství domén 1 + aliasy
Množství subdomén 100
Instalátor aplikací -
Cron Ano
Technická podpora Ano
Garantovaná dostupnost 99 %

Cena

100 Kč /měsíc bez DPH

(121 Kč s DPH)