Doporučujeme Skvělá cena

Wedos NoLimit

Wedos NoLimit nabízí za příznivou nízkou cenu profesionální hosting vhodný pro většinu webů.  Hlavními přednostmi je neomezený diskový prostor pro data, 99,99% garance dostupnosti a 24/7 technická podpora.

25 Kč /měsíc bez DPH

(30,25 Kč s DPH)

Detaily:

Hosting Wedos NoLimit je vhodný pro většinu webových projektů, od osobních blogů přes magazíny až po firemní prezentace. Nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. O jeho kvalitách svědčí i to, že v letech 2011, 2012 a 2013 se stal nejprodávanějším hostingem v ČR a stále patří mezi jedny z nejoblíbenějších.

Cenově se řadí také mezi nejlevnější hostingy na trhu. Nízké ceny je však dosaženo maximálně automatizovaným systémem, který šetří čas pracovníků a také díky využití značkových strojů FUJITSU s nízkou energetickou náročností.

Cena tak není na úkor horší kvality. Právě naopak. Za 25 Kč/měsíc bez DPH (30,25 Kč s DPH) získáte webhosting s neomezeným diskovým prostorem, 1 GB prostor pro databáze, 5 GB pro e-maily, DDoS ochranou, firewallovou ochranou a s 99,99% garanci dostupnosti.

Hosting Wedos NoLimit podporuje také oblíbené redakční systémy, jako jsou třeba WordPress, Drupal, Joomla a mnoho dalších. Navíc pro jejich snadnou instalaci je v administraci připravený instalátor aplikací, umožňující tyto aplikace nainstalovat během pár kliknutí.

Pokud by se náhodou objevil nějaký problém nebo byste si nevěděli s něčím rady, je k dispozici nonstop technická podpora.

Parametry:

Skriptovací jazyk PHP
Databáze MySQL
Diskový prostor Neomezeně
Prostor pro databáze 1 GB
Max. velikost databáze 1 GB
Prostor pro e-maily 5 GB
Množství domén 1 + 1 alias
Množství subdomén Neomezeně
Instalátor aplikací Ano (Wordpress, Drupal, Joomla, PrestaShop, OpenCart, phpBB)
Cron Ano
Technická podpora 24/7
Garantovaná dostupnost 99,99%

Cena

25 Kč /měsíc bez DPH

(30,25 Kč s DPH)